Dalap REX 300 N rekuperace

Výrobce: Vents
Kód: 18017
EAN: 4250622613836
Cena za 1 kus včetně DPH: 17 550 Kč 14 504 Kč bez DPH

Zboží bude naskladněno dne: 21.9.2018

ks

Popis produktu

Rekuperační jednotka Dalap REX 300 N je novou generací rekuperačních a ventilačních systémů pro celý dům. Kombinuje nepřetržitou ventilaci s nejprogresivnějším rekuperačním systémem.

POUŽITÍ

Bez ztrát energie odstraní znečištěný vzduch a nepříjemné pachy z kuchyně, koupelen a WC a zajistí stálý přísun čistého filtrovaného vzduchu. Tím umožní Vám i Vaší rodině dýchat ve vašem domě stále čerstvý venkovní vzduch, při zachování optimální tepelné pohody v domě a minimálních provozních nákladech. Zajišťuje nepřetržité větrání i v době, kdy je dům zcela uzavřen (dovolená, rekreační zájezdy, apod.).

FUNKCE

Větrání s rekuperací tepla (výměna vzduchu, který je např. vydýchaný, obsahuje pachy z kuchyní, toalet, atd.). Do jedné části otvoru se nasává čerstvý vzduch z venku, který je většinou chladnější nežli pokojová teplota (hlavně v zimě). Tento vzduch se „nepřímo“ smísí se vzduchem, který je nasáván z místností, ale je již zahřátý na pokojovou teplotu. Místo toho, aby se jen vyfoukl ven, „předá“ teplo (alespoň 85 %) čerstvému vzduchu a studený pak odchází ven. Toto je jen hodně teoretické vysvětlení, jak rekuperace funguje.

KONSTRUKCE

K dispozici pro vertikální (V) připojení. Určené pro větrání domů, bytů a malých veřejných prostor. Vyjímatelné boční panely na obou stranách. Sestává ze dvou radiálních ventilátorů (turbín), cross (kosočtverec) - deskový výměník tepla (rekuperátor - materiál hliník) a dva filtry. Je šetrný k životnímu prostředí. Izolace a zvukově izolační materiál o tloušťce 20 mm - je vestaveno zařízení, které brání zamrzání rekuperátoru - shromažďuje kondenzát, který je sváděn do speciálního prostoru pod rekuperátorem. Volitelné ovládání zařízení pomocí elektronického ovládacího panelu. Materiál rekuperátoru: hliník, opláštění jednotky: pozinkovaný plech + minerální pěna (min. 20 mm tepelná + zvuková izolace).
Regulátor otáček je součástí balení!
Vents VUT Použití

Parametry

Akustický tlak (hlučnost) 28-47 dB/3m
Barva Stříbrná
Certifikační značky CE
Hmotnost 30 kg
Materiál Aluzink
Maximální teplota 50 °C
Napájení 230/50 V/Hz
Otáčky 2500 ot/min
Průměr 125 mm (vzduchovod)
Průtok vzduchu 300 m³/h
Příkon 116 W
Rozměry Viz. obrázek
Tepelná pojistka Ano
Třída izolace (ochrany) 20 mm minerální vlny
Verze Vertikální
Výkon 2 x 58 W
Filtr G4
Kuličková ložiska Ano

Příslušenství

Recenze

Průměrné hodnocení

0,0

Detail hodnocení

Produkt zatím nebyl hodnocen, buďte první, kdo ho ohodnotí.

Hodnotit produkt

Doprava

GEIS ČR - 99 Kč s DPH (Dobírka +21 Kč)
ČESKÁ POŠTA - 133Kč s DPH (Dobírka +21 Kč)
Osobní odběr v Litvínově - Zdarma
Osobní odběr HeurekaPoint - 34 Kč s DPH (Dobírka +17 Kč)
GEIS SK - 339 Kč s DPH (Dobírka +60 Kč)

Více zde.