Westinghouse Princess Trio stropní ventilátor dubový, mahagon

Výrobce: Westinghouse
Kód: 78199
EAN: 4895105600394
Cena za 1 kus včetně DPH: 2 730 Kč 2 256 Kč bez DPH
ks

Popis produktu

Nahraďte lustr v místnosti a ušetřete až 30 % za energie se stropním ventilátorem se světlem Westinghouse Princess Trio 78199!

DESIGN

Ukázka stropního ventilátoru Westinghouse Princess Trio 78199Stropní ventilátor v designu inspirovaném barokní architekturou. Bohaté barvy a zřetelné detaily činí tuto řadu velice populární. Kvalitní konstrukce zpracování je samozřejmostí. Tělo ventilátoru je v barvě leštěná mosaz, na které jsou napojeny 4 čepele (lopatky) v dubové s ratanem barvě z jedné strany a z druhé v barvě mahagonu. Lopatky ventilátoru jsou vyrobeny ze dřeva bez prolisu. To znamená, že je tento model velice tichý a hodí se především do místnosti, jako je ložnice, studovna či pracovna.

Jaký je rozdíl mezi 3, 4 či 5 čepelemi?

Rozdíl ve výkonnosti není prakticky žádný. Vše je jen o designu, jaký preferujete.

POUŽITÍ

Stropní ventilátor je vybaven zpětným chodem pro letní a zimní provoz. Přepínač pro točení směry se nachází na těle ventilátoru (na dálkovém ovládání není).

Léto – rotace lopatek proti směru hodinových ručiček

Stropní ventilátor Westinghouse letní provoz

Stropní ventilátor Westinghouse Princess Trio přináší možnost zvýšit nastavení Vašeho termostatu, a snížit tak náklady za energie. V létě stropní ventilátor fouká vzduch dolů a příjemně chladí. Studie ukazují, že většina lidí se při zaplém stropním ventilátoru cítí minimálně o 4 °C chladněji, než je nastavení termostatu v místnosti.

 

Zima – rotace lopatek ve směru hodinových ručiček

Stropní ventilátor Westinghouse zimní provoz

V zimním období je stropní ventilátor Westinghouse schopen uspořit energii nastavením provozu na nízkou rychlost ve směru hodinových ručiček. Tím se smísí teplý vzduch u stropu s chladnějším vzduchem ve spodní části, a zahřeje se tak obytný prostor v místnosti. Ventilátor Westinghouse tak sníží Vaše náklady na vytápění až o 30 %!

 

KONSTRUKCE

Stropní ventilátor Westinghouse konstrukce
Stropní ventilátor je vybaven 3-rychlostním motorem, pro možnost Vámi regulovat rychlost větraného vzduchu. Průměr 105 cm je vhodný do malé místnosti okolo 15 m². Další rozměry ventilátoru jsou na přiloženém obrázku. Tento model ventilátoru obsahuje integrované světlo

Nahrazení hlavního zdroje světla v místnosti

Součástí stropního ventilátoru Westinghouse Princess Trio je integrované světlo s paticí E14 o výkonu 3x 60W. Ventilátor tak nahrazuje hlavní světelný zdroj uprostřed místnosti. Světelný zdroj není součástí balení.

OVLÁDÁNÍ

Stropní ventilátor Westinghouse řetízkové ovládáníVentilátor je ovládán pomocí řetízku, který je připevněn k motoru ve střední části. Pomocí zatáhnutí za řetízek přepnete chod ventilátoru z vyplého na maximální výkon, další 3 zatáhnutí snižují otáčky ventilátoru a čtvrté zatáhnutí ventilátor vypne.
K ventilátoru je možné dokoupit dálkové ovládání do ruky či na zeď (naleznete v příslušenství pod technickými parametry).

MONTÁŽ

Montáž stropního ventilátoru Westinghouse zvládne pomocí návodu prakticky každý.

Upínací systém Dual Mount

Stropní ventilátor Westinghouse Dual Mount montážPři instalaci stropního ventilátoru Westinghouse s upínacím systémem "Dual Mount" je možné použít montážní tyčku, která je součástí balení. Může být instalován i bez tyčky, čímž se sníží instalační výška (vhodné u nízkého stropu). Je možné dokoupit prodlužovací tyč 30 cm nebo 45 cm pro vysoké stropy (naleznete v příslušenství pod technickými parametry).

Parametry

Barva Leštěná mosaz
Velikost místnosti Do 15 m²
Barva lopatek Dub s ratanem/Mahagon
Certifikační značky CE
Hlučnost 45 dB
Hmotnost 4,8 kg
Kmitočet 50/60 Hz
Materiál Kov, dřevo, plast, ocel
Montáž Na strop
Napětí 220/240 V
Otáčky 210/145/85 ot/min
Ovládání Řetízkové
Použití Domovní
Proud 0,2/0,14/0,1 A
Průměr 105 cm
Příslušenství Montážní tyčka, hmoždinky, šroubky
Rozměry Viz. obrázek
Sklon lopatek 11 °
Stupeň krytí IP 24
Světlo 3x 60W E14 (není součástí balení)
Výkon 45/32/23 W
Zpětný chod Ano
Žáruvzdornost Ne

Příslušenství

Recenze

Průměrné hodnocení

5,0

Detail hodnocení

1x

Hodnotit produkt

  • Podracky
    12.1.2016

    Super vetrak tichoucky a moc hezky vypada luxusne, malicky vroubek mala vibrace pri rychlym chodu ale to asi zalezi jaky mate strop jestli je rovny

Doprava

GEIS ČR - 99 Kč s DPH (Dobírka +21 Kč)
ČESKÁ POŠTA - 133Kč s DPH (Dobírka +21 Kč)
Osobní odběr v Litvínově - Zdarma
Osobní odběr HeurekaPoint - 34 Kč s DPH (Dobírka +17 Kč)
GEIS SK - 339 Kč s DPH (Dobírka +60 Kč)

Více zde.