Vents NK 150-2,4-1 ohřívač vzduchu (150 mm/2,4 kW)

Výrobce: Vents
Kód: 406
EAN: 4823016277503
Cena za 1 kus včetně DPH: 2 839 Kč 2 346 Kč bez DPH
Dostupnost: 6 ks zboží je na skladě
ks

Popis produktu

Potrubní elektrický ohřívač Vents NK 150-2,4-1 je určen pro ohřev čerstvého vzduchu nasávaného přes větrací systém. Ohřátý vzduch nesmí obsahovat žádné hořlavé či výbušné látky, chemické výpary, prach, saze apod. Přivedený vzduch nesmí obsahovat žádné pevné částice, vlákna, lepidlo či jiné agresivní směsi, které způsobují korozi. Tento ohřívač je potrubním celkem a není určen pro nezávislý provoz.

POPIS

Ohřívač je jednofázový nebo třífázový. Je navržen pro provoz v uzavřených prostorách, při teplotě okolí v rozmezí od -30 °C do +50 °C. Nevystavujte vzduchu při teplotě 40 °C na výstupu. Průtok vzduchu v topné cívce musí být vždy vyšší než minimální průtok vzduchu uvedený v tabulkách v návodu.

KONSTRUKCE

Ohřívač se skládá z krytu, spojovacího boxu a krytu spojovacího boxu. Kabelové svorky jsou umístěny na vnější straně spojovacího boxu pro směrování dodávek. Topné těleso je umístěno uvnitř skříně. Skříň, spojovací box a kryt ohřívače jsou vyrobeny z pozinkované oceli.

Spojovací box obsahuje upevňovací a elektrické připojení topného tělesa, svorkovnice pro připojení k externímu napájení a kontrolních obvodů ohřívače, šrouby terminálu a termospínače (automatické, manuální, reset). Tepelný spínač s ručním resetem je vybaven tlačítkem pro manuální restart. Schéma zapojení elektrického ohřívače je uvedeno na vnitřní stěně spojovacího boxu.

POUŽITÍ

Před elektrický ohřívač napojíte ventilátor, který žene proud vzduchu do ohřívače. Vzduch se ohřeje a pomocí vzduchotechnického systému dochází k distribuci teplého vzduchu. Umožňuje instalaci do VZT potrubního systému v jakékoli pracovní poloze. Potrubní ohřívače jsou určeny pro minimální rychlost proudění vzduchu 1,5 m/s. Maximální teplota odváděného vzduchu je 40 °C.

INSTALACE

Před připojením ohřívače do napájecí sítě se ujistěte, zda je ohřívač bez jakýchkoliv viditelných mechanickým poškození. Ohřívač může pracovat v jakékoliv poloze s vyjímkou polohy s vertikálním umístěním spojovacího boxu, protože kondenzovaná voda z potrubí může proudit dovnitř. Podrobné pokyny jsou uvedeny v návodu.

 

Parametry

Barva Stříbrná
Certifikační značky CE
Hmotnost 3,1 kg
Napájení 230/50 V/Hz
Průměr 150 mm
Průtok vzduchu 150 m³/h
Příkon 2400 W
Verze Jednofázový motor
Výkon 2400 W

Recenze

Průměrné hodnocení

0,0

Detail hodnocení

Produkt zatím nebyl hodnocen, buďte první, kdo ho ohodnotí.

Hodnotit produkt

Doprava

GEIS ČR - 99 Kč s DPH (Dobírka +21 Kč)
ČESKÁ POŠTA - 133Kč s DPH (Dobírka +21 Kč)
Osobní odběr v Litvínově - Zdarma
Osobní odběr HeurekaPoint - 34 Kč s DPH (Dobírka +17 Kč)
GEIS SK - 339 Kč s DPH (Dobírka +60 Kč)

Více zde.